Tradiční bestseller Opičák Henri a přátelé - 9, 12, 15 dílků od oblíbené společnosti Djeco v akci za 499 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 2.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Opičák Henri a přátelé - 9, 12, 15 dílků od známého výrobce Djeco - tento produkt doručujeme v úžasné akci za 499 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.
Velké, podlahové a krásně ilustrované puzzle oblíbených zvířátek z džungle. Ideální zábava pro děti od 3 let. Zvířátka jsou barevně odlišná, takže nebude problém najít ten správný dílek. Děti si sestaví celkem 6 různých zvířátek - opičáka, krokodýla, zebru, leoparda, slona a nosorožce. Zvířátka si mohou děti skládat postupně nad sebe a vytvořit tak pyramidu. Rozměry balení jsou 33 x 25,5 x 6 cm.Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.
Popis produktu Opičák Henri a přátelé - 9, 12, 15 dílků