Obchod - Kvído ALBI

Obchod - Kvído

629.00 Kč

Není proč váhat, Obchod - Kvído od originálního výrobce ALBI - tento artikl musíte mít v perfektní akci za 629.00. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad pětistovku. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8590228033796
Do obchodu

Popis

ALBI

Obchod Kvído je hra o nakupování je unikátní dětská hra od Kvída. Hra pro děti od 4 let děti naučí jak hospodařit s penězi, správnému rozhodování, sociálním dovednostem, ale i například řazení potravin do druhů (např. ovoce, zelenina, mléčné výrobky, atd.). 

  1. Hráči se po cestě do Kvído obchodu musí umět správně rozhodovat, s trochou štěstí získají část peněz na svůj nákup a zbytek si mohou vydělat vylosovanou domácí prací (úklid, mytí nádobí, apod.), kterou musí vykonat. V obchodě nakupují zboží dle svého nákupního seznamu a neustále sledují, zda mají dostatek peněz na zaplacení.
  2. Při nakupování se mohou setkat i s nečekanými výhodami a nevýhodami, které ze hry dělají ještě větší zábavu. Vyhrává ten, kdo má jako první dostatek peněz na zaplacení na pokladně a vrátí se domů s celým nákupem.

Hra Obchod obsahuje: obchod s regály a herním plánem, 6 figurek na výběr a 4 plastová kolečka na postavení figurek, 4 nákupní vozíky s magnetem, 4 karty s 8 nákupními seznamy, pokladnu na vkládání peněz, mincovník na přehledné rozdělení peněz, nákupní tašku na suroviny, 54 ks penízků v hodnotě 1–50 Kč, otočnou střelku, hrací kostku s barvami, 54 žetonů se zbožím, 50 karet s výhodami, nevýhodami, domácími pracemi a přehledem rozměňování peněz a pravidla.

Kvido Obchod

Další popis produktu Obchod - Kvído

  • Název: Obchod - Kvído
  • Cena: 629.00 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228033796
  • ID produktu: 70543
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce