Máchovo jezero - Záhada u Máchova jezera - Kvído ALBI

Máchovo jezero - Záhada u Máchova jezera - Kvído

224.00 Kč

Hit poslední doby, Máchovo jezero - Záhada u Máchova jezera - Kvído s osvědčenou značkou ALBI - toto zboží si můžete nechat poslat v perfektní akci za 224.00. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad pětistovku. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 8590228040275
Do obchodu

Popis

ALBI

Kvídovy Zážitkové cesty po České republice zpestří váš rodinný výlet a putování přírodou. Na děti od 4 let cestou čeká celkem 10 úkolů, které jsou ukryté na různých místech v přírodě. Úkoly budou hledat pomocí přiložené mapy a fotografií míst. V cíli na každého cestovatele čeká jeden malý poklad.
Zážitkové cesty od Kvída v dětech prohlubují zájem o přírodu, pohyb a touhu objevovat krásy České republiky.
Proč je Cesta za pokladem určena pouze pro 1 rodinu?
Počet dárků, které se nám vejdou do truhličky s pokladem, je limitovaný. Proto si prosím vezměte z pokladu pouze odměnu dle počtu dětí ve vaší rodině (tj. 1-4 max). Samozřejmě se můžete na výlet vydat i s přáteli, ale z pokladu si na jeden poukaz vezměte maximálně 4 odměny. Moc děkujeme za vaši ohleduplnost k ostatním objevitelům.
Lokalita: Máchovo jezero
Zážitková cesta je k dostání i ve formátu pdf jako e-book za 199 Kč zde. Takto budete mít cestu za pokladem ve svém telefonu nebo tabletu a ušetříte trochu naše lesy. Celou trasu (nebo alespoň stránku na razítka pro děti) si ale samozřejmě můžete doma vytisknout.
Více informací najdete na www.kvido.cz.Cesty za pokladem pro vás zpřístupňujeme a udržujeme od 1. 5. do 31.10.!

Další popis produktu Máchovo jezero - Záhada u Máchova jezera - Kvído

  • Název: Máchovo jezero - Záhada u Máchova jezera - Kvído
  • Cena: 224.00 CZK
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228040275
  • ID produktu: 35435
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce