Landštejn - Tajemný kámen u Landštejna PDF - Kvído ALBI

Landštejn - Tajemný kámen u Landštejna PDF - Kvído

199.00 Kč

Dnes je tady pro vás Landštejn - Tajemný kámen u Landštejna PDF - Kvído co bereme od značky ALBI - toto zboží si můžete objednat s unikátní slevou za 199.00. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 500 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8590228043474
Do obchodu

Popis

ALBI

Kvídovy Zážitkové cesty po České republice zpestří váš rodinný výlet a putování přírodou. Na děti od 4 let cestou čeká celkem 10 úkolů, které jsou ukryté na různých místech v přírodě. Úkoly budou hledat pomocí přiložené mapy a fotografií míst. V cíli na každého cestovatele čeká jeden malý poklad.
Zážitkové cesty od Kvída v dětech prohlubují zájem o přírodu, pohyb a touhu objevovat krásy České republiky.
Proč je Cesta za pokladem určena pouze pro 1 rodinu?
Počet dárků, které se nám vejdou do truhličky s pokladem, je limitovaný. Proto si prosím vezměte z pokladu pouze odměnu dle počtu dětí ve vaší rodině (tj. 1-4 max). Samozřejmě se můžete na výlet vydat i s přáteli, ale z pokladu si na jeden poukaz vezměte maximálně 4 odměny. Moc děkujeme za vaši ohleduplnost k ostatním objevitelům.
Lokalita: LandštejnVíce informací najdete na www.kvido.cz.Cesty za pokladem pro vás zpřístupňujeme a udržujeme od 1. 5. do 31.10.!

Další popis produktu Landštejn - Tajemný kámen u Landštejna PDF - Kvído

  • Název: Landštejn - Tajemný kámen u Landštejna PDF - Kvído
  • Cena: 199.00 CZK
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228043474
  • ID produktu: 35398
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce