Kuličková jízda - Kvído ALBI

Kuličková jízda - Kvído

449.00 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Kuličková jízda - Kvído co nám vyrábí ALBI - tento produkt doručujeme levně za 449.00. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 500 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8590228033840
Do obchodu

Popis

ALBI

Kuličková jízda od Kvída je hra, která spojuje kuličkovou dráhu se zábavnými aktivitami. Děti si budou moci sestavit dřevěnou dráhu podle návodu, či podle vlastní fantazie, z celkem 25 dílků. Potom mohou sledovat, jak kulička zdolává všechny překážky. Na dráze na děti čekají zábavné úkoly ve 3 různých typech - vědomostní, záludný a pohybový úkol. Typ úkolu určí hod kostkou.

A jak se Kuličková jízda hraje? Po sestavení dráhy a nachystání komponent, hodíte kostkou. Ta určí typ úkolu. Poté na konec dráhy postavte odpovídající typ chobotničky Kvída. Rozjeďte kuličku po dráze a sledujte, jak dole porazí postavičku Kvída. Poté můžete začít plnit úkol. Pokud by jej kulička neporazila, hraje stejným způsobem další hráč. Kdo jako první splní 3 úkoly - vyhrává.

Hra Kuličková jízda obsahuje: 25 dílků dráhy ze dřeva a z kombinace dřevěných pilin a pevného plastu, 3 dřevěné chobotničky, kuličku ze směsi pevného plastu a dřevěných pilin, 30 kartiček s úkoly v krabičce, dřevěnou hrací kostku s obrázky a pravidla.

Více informací najdete na www.kvido.cz.

Další popis produktu Kuličková jízda - Kvído

  • Název: Kuličková jízda - Kvído
  • Cena: 449.00 CZK
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228033840
  • ID produktu: 70663
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce