Catan - Osadníci z Katanu ALBI

Catan - Osadníci z Katanu

899.00 Kč

Jakostní Catan - Osadníci z Katanu od top značky ALBI - toto zboží zakoupíte v husté akci za 899.00. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 8590228020048
Do obchodu

Popis

ALBI

Toto je nová verze klasické hry Osadníci z Katanu, ve které jsou nové tvary (plastické) figurek. Hra je jinak totožná s klasickou verzí.

Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci.

Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal! Muži a ženy z vaší expedice už objevili první 2 vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města. Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí. Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci. Když se tím vším budete řídit, kdo ví - možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan!

Další popis produktu Catan - Osadníci z Katanu

  • Název: Catan - Osadníci z Katanu
  • Cena: 899.00 CZK
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228020048
  • ID produktu: 99374
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce